Pagrindinis Kainos Kaip surasti Kontaktai


2013-02-14
Sodybos "Pas Venskus" kainynas 2013-tiems metams. Sodyba įsikūrusi netoli Aukštadvario - susikertant Trakų, Kaišiadorių, Prienų ir Elektrėnų rajonams. Į sodybą patogu atvykti, sugaišus nepilną valandą atvyksite ir iš Vilniaus, ir iš Kauno. Jaukioje sodyboje yra visi patogumai, garantuosiantys Jums puikų poilsį. Pirtyje atgausite jėgas.Pagrindinis pastatas.
Pirmame aukšte erdvi svetainė su židiniu, virtuvė - valgomasis, vonia - tualetas (šaltas ir karštas vanduo). Antrame aukšte du jaukūs dideli miegamieji rytų ir vakarų pusėse, mažesnis miegamasis ir holas. Pirmą ir antrą aukštus jungia mediniai laiptai.

Erdviame pagrindinio pastato pobuvių kambaryje patogu organizuoti šventes, gimtadienius ir susitikimus. Čia patogiai jausis ir 60 žmonių !

Patogiai nakvynei skirta 30 vietų, tačiau nakvoti gali ir žymiai daugiau svečių.

Sveitaine Židinys Virtuvė Valgomasis Vonia-tualetas
Miegamasis Miegamasis Miegamasis Holas Laiptai
Pirties pastatas.
Pirmame aukšte prieangis, dušinė ir pirtis. Antrame aukšte patalpa poilsiui ir miegui.Pirmą ir antrą aukštus jungia mediniai laptai.

Pirties prieangis Dušine Sauna Laiptai Poilsio kambarys

Namų valda.
Prižiūrima pačių šeimininkų, todėl viskas tvarkoma ypač kruopščiai. Nedidelis tvenkinukas su žuvimis. Visai šalia tinklinio / krepšinio aikštelė.

Sodyba pripažinta geriausia 2008-tų metų Elektrėnų savivaldybės kaimo turizmo sodyba !


Kontaktams: mobilusis telefonas +370-680-29606 arba e-mail: info@venskus.com. Rezervacijos priimamos 8:00 - 22:00 kasdien. Pažymejimo veiklai Nr.002941. @Venskus paštas